Skip to main content

Leapmotor C10
REEV Design 28.4 kWh | Nieuwe auto | Gecombineerde

SNEEK
€ 40,5561
Haaima Sneek
Mileage
1 km
Gearbox
Automatic
First registration
01/2025
Fuel type
Electric/Gasoline
Power
63 kW (86 hp)
Seller
Dealer

Financing

Calculate your car loan

How much do you want to borrow?

Basic Data

Body type
Off-Road/Pick-up
Type
New
Drivetrain
Rear
Seats
5
Doors
5
Offer number
52859627

Vehicle History

Mileage
First registration
01/2025
General inspection
New

Technical Data

Power
63 kW (86 hp)
Gearbox
Automatic
Engine size
1,499 cc
Cylinders
4
Empty weight
1,850 kg

Energy Consumption

Fuel type
Electric/Gasoline
Other fuel types
Electricity
CO₂-emissions
10 g/km (comb.)
Electric Range (EAER)
145 km

Equipment

Comfort & Convenience
  • 360° camera
  • Air conditioning
  • Armrest
  • Automatic climate control
  • Cruise control
  • Electric tailgate
  • Electrical side mirrors
  • Electrically adjustable seats
  • Heated steering wheel
  • Leather steering wheel
  • Multi-function steering wheel
  • Navigation system
  • Panorama roof
  • Park Distance Control
  • Parking assist system sensors rear
  • Power windows
  • Seat heating
  • Seat ventilation
  • Tinted windows
Entertainment & Media
  • Bluetooth
  • Digital cockpit
  • Digital radio
  • Induction charging for smartphones
  • Radio
Safety & Security
  • ABS
  • Adaptive Cruise Control
  • Alarm system
  • Blind spot monitor
  • Daytime running lights
  • Driver drowsiness detection
  • Driver-side airbag
  • Electronic stability control
  • Head airbag
  • Immobilizer
  • LED Daytime Running Lights
  • LED Headlights
  • Lane departure warning system
  • Passenger-side airbag
  • Power steering
  • Side airbag
  • Speed limit control system
Extras
  • Alloy wheels (20")
  • Ambient lighting
  • Voice Control

Colour and Upholstery

Colour
Green
Manufacturer colour
Glazed Green
Paint
Metallic
Upholstery
Cloth

Vehicle Description

Geen andere techniek heeft in deze eeuw de automobiel zo veranderd als de hybridetechniek. Het gaat hier om een nieuwe auto, die uit voorraad leverbaar is. Elektrisch rijden: zuinig, goedkoop en schoon. Maar soms net wat beperkt als het gaat om afstand. Daarom heeft deze hybride Leapmotor C10 zowel een verbrandingsmotor als een elektromotor. Als dat geen perfecte combi is! Een weldaad voor u en uw bijrijder: deze Leapmotor C10 heeft verwarmbare voorstoelen. Een handige voorziening op deze auto is de elektrische achterklep die u op afstand kunt openen. In weer en wind een cabriosensatie? Dat kan met het riante glazen panoramadak. Comfortabel houvast krijgt u van het verwarmd stuurwiel. Bij de uitrusting van deze Leapmotor horen onder meer 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en elektrisch verstelbare buitenspiegels.

Het slim uitgedachte digitale dashboard toont alle essentiële ritinformatie in één oogopslag. De functie van de 360 graden camera in deze auto is om u een totaaloverzicht van de omgeving te geven, ongeacht hoe smal de straat of parkeerplek is. Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Vergeten af te sluiten? Bandenspanning onvoldoende? De speciale app geeft u direct een seintje met behulp van Connected Services. In deze auto beschikt u natuurlijk over een navigatiesysteem. Het audio-installatiesysteem met DAB-radio biedt glasheldere geluidskwaliteit. U bedient dit veilig, via het stuurwiel of met spraakbediening. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn achteropkomend verkeer waarschuwing, kruisend verkeer detectie, electronic climate control en draadloos opladen.

Met de nieuwste technologieën aan boord is deze Leapmotor in staat om zelf te reageren op potentieel gevaarlijke situaties op de weg. Deze Leapmotor C10 is ook behulpzaam als het gaat om een rechte koers. Het Lane-keeping systeem signaleert en corrigeert als u onbedoeld de rijstrooklijnen dreigt te overschrijden. De forward collision warning geeft een botswaarschuwing als een aanrijding dreigt met een voorligger. Deze auto waarschuwt de bestuurder als die tekenen van vermoeidheid vertoont en kan zo ernstige ongelukken voorkomen. In deze Leapmotor vinden we verder een dodehoekdetectie en autonoom remsysteem.

Wordt dit uw nieuwe auto? We verwelkomen u graag om u deze C10 te laten zien, en dan leggen we u ook uit welke financieringsvormen we erbij kunnen aanbieden.

Autobedrijf Haaima is al decennia lang het vertrouwde adres in Friesland en de Noordoostpolder als het gaat om mobiliteit in de breedste zin van het woord!

Meer informatie

Algemene informatie
Modeljaar: 2024

Technische informatie
Koppel: 125 Nm
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 8,5 s
Topsnelheid: 170 km/u
Accu laden: 6.6 kW
Accu snelladen: 650 kW
Wielbasis: 282 cm

Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 19 kWh/100km
Energielabel: A

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 240 - € 265 per kwartaal

Beschikbare afleverpakketten:
  • Nieuw (inbegrepen): - Fabrieksgarantie
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
  • Zekerheidspack (€ 995 meerprijs):
- 12 maanden BOVAG garantie
- nieuwe APK bij aflevering
- onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- gepoetst en voorzien van nieuwe matten
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Nieuw"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK

Overige informatie
Minimale laadtijd AC vanaf: 30
Minimale laadtijd AC tot: 80
Minimale laadtijd AC van 30% tot 80%: 230 min
Minimale laadtijd DC vanaf: 30
Minimale laadtijd DC tot: 80
Minimale laadtijd DC van 30% tot 80%: 18 min

Aanvullende opties en accessoires

  • armsteun voor
  • DAB ontvanger
  • Extra getint glas
  • keyless start
  • luxe kunstlederen bekleding
  • smartphone entry
  • voorstoelen verwarmd
  • warmtepomp
  • achterbank in delen neerklapbaar
  • achteropkomend verkeer waarschuwing
  • achteruitrij assistent
  • alarm klasse 1(startblokkering)
  • Audio-installatie
  • Automatische snelheids begrenzing
  • Autonomous Emergency Braking
  • Bluetooth telefoonvoorbereiding
  • bots waarschuwing systeem
  • connected services
  • elektrische ramen achter
  • elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
  • elektrisch verstelbare passagiersstoel
  • hoofd airbag(s) voor
  • kruisend verkeer detectie
  • LED achterlichten
  • multimedia-voorbereiding
  • multimedia scherm klein
  • oplaadmogelijkheid
  • Rijstrooksensor met correctie
  • uitstap waarschuwing
  • Vehicle-to-load
  • WiFi voorbereiding

Business leasing

Calculate your business lease!

Lease for business now

€ 566,- p/m

Lease amount


Insurance

Car insurance from ANWB

Calculate your premium

License plate


Seller

Dealer
Haaima Sneek
Provider on AutoScout24 since 2022
ContactAfdeling Verkoop

  1. VAT deductible
  2. Dealer price
{"sthp":"86","leasing":"false","seg":"offroad,suv","stmak":"Leapmotor","did":"41107249","stmil":"1","gear":"A","stmod":"C10","cost":"40556","stmon":"1","styea":"2025","make":"52000","ad":"dealer","vat":"1","art":"4","carby":"0","fr":"new","stccm":"1499","buyonline":"false","stkw":"63","zip":"NL8601 VC","model":"76853","equi":"138,115,5,10,142,42,157,46,121,133,1,38,224,156,141,13,129,134,2,32,34,12,54,187,219,140,223,3,18,50,16,154,26,158,114,139,23,146,30,136,15,227,122,120,40","mia":"false","miles":"1","img":"https://prod.pictures.autoscout24.net/listing-images/532c849a-0926-41d2-b0f4-f3dff0951cdf_9c637271-8a9a-41cf-afd5-2e169362452c.jpg/720x540.webp","price":"7","rnd":"34","ECO":"YES","fuel":"2","kenteken":"false","acc":"N","hp":"3","type":"N","atsd":"","zip2":"8601 VC","articleType":"C","cockpit":"F"}