Skip to main content
AutoScout24 is currently only available to a limited extent due to maintenance work. This affects some functions such as contacting salespeople, logging in or managing your vehicles for sale.

Mazda MX-5
1.8 Exclusive, Niseko, Stoelverwarming, Leer, goed

MONTFOORT, NL
€ 11,950.-
Drive Unique
Mileage
82,562 km
Gearbox
Manual
First registration
06/2008
Fuel type
Gasoline
Power
93 kW (126 hp)
Seller
Dealer

Financing

Calculate your car loan

How much do you want to borrow?

Basic Data

Body type
Convertible
Type
Used
Drivetrain
Rear
Seats
2
Doors
2
Offer number
87-GZR-4

Vehicle History

Mileage
First registration
06/2008
General inspection
New
Full service history
Yes

Technical Data

Power
93 kW (126 hp)
Gearbox
Manual
Engine size
1,798 cc
Cylinders
4
Empty weight
1,055 kg

Energy Consumption

Emission class
Euro 4
Fuel type
Gasoline
CO₂-emissions
174 g/km (comb.)

Equipment

Comfort & Convenience
  • Air conditioning
  • Electrical side mirrors
  • Leather seats
  • Multi-function steering wheel
  • Power windows
  • Seat heating
  • Wind deflector
Entertainment & Media
  • MP3
  • Radio
Safety & Security
  • ABS
  • Central door lock
  • Central door lock with remote control
  • Driver-side airbag
  • Immobilizer
  • Isofix
  • Passenger-side airbag
  • Power steering
  • Side airbag
Extras
  • Alloy wheels (17")

Colour and Upholstery

Colour
Black
Manufacturer colour
Stralend Zwart
Upholstery colour
Brown
Upholstery
Full leather

Vehicle Description

Een Mazda MX-5 is een echte liefhebbersauto, dat blijkt weer toen we deze prachtige MX-5 hebben ingeruild. Dit exemplaar ziet er voor zijn leeftijd ontzettend goed uit, en de Niseko uitvoering doet daar nog een schepje bovenop. De mooie bruine accenten zoals de lederen stoelen, het dak, stuurwiel, deurpanelen en versnellingspook geven de auto een unieke uitstraling.

Ook het verleden van deze auto is dik in orde,de vorige eigenaar was erg zuinig op de auto en heeft al het onderhoud netjes uit laten voeren bij een bekende MX-5 specialist. Dit is ook allemaal gedocumenteerd en aanwezig bij de auto.

De algemene staat van de auto is ook uniek voor deze leeftijd, nadat we de auto volledig gepolijst hebben straalt de lak en ziet het er uit als een spiegel. Ook zijn alle 4 de velgen schadevrij en worden de wielen voorzien van 4 nieuwe banden in combinatie met een nieuwe APK keuring wanneer we de auto afleveren. Daarbuiten kan u ook 1 van de afleverpakketten selecteren, dan zorgen wij voor een keramische coating en voeren we het onderhoud uit.

Al met al een geweldige auto om het voorjaar in te gaan en veel leuke sportieve kilometers mee te rijden. Maak gerust een afspraak om de auto in het echt te bekijken en laat u overtuigen door een proefrit!

Bedrijfsinformatie

PS: Staat uw Mini er niet tussen? Wij zoeken ook in opdracht. Vul het 'zoekopdracht formulier' in op onze website of neem vrijblijvend contact met ons op voor de mogelijkheden.

Drive Unique ~ DE SPECIALIST VOOR JONGE, BETROUWBARE MINI'S

U zoekt een jong gebruikte Mini, maar u wilt wel zeker weten dat deze betrouwbaar is? Kies dan voor Drive Unique! Voordat de auto’s in onze showroom belanden worden zij uitgebreid gekeurd door middel van onze 360-gradencheck.

Voor alle auto’s die wij leveren gelden onze 6 zekerheden:
1. Onze auto’s zijn afkomstig uit het officiële merk-kanaal, veelal van de 1e eigenaar/berijder;
2. Volledig onderhouden door merkdealer;
3. Complete onderhoudshistorie meegeleverd;
4. Nationale Autopas (NAP) kloppende kilometerstand;
5. Wij kopen geen schade-auto’s in (auto’s zonder WOK-melding);
6. Garantie standaard 1 maand i.c.m. afleverpakket, uit te breiden naar 6 of 12 maanden.

Meer informatie

Laadvermogen: 310 kg
GVW: 1.365 kg
Wielbasis: 233 cm
Acceleratie (0-100): 9,4 s
Topsnelheid: 196 km/u
Energielabel: D
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: € 140 - € 154 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:

  • Afleverpakket (standaard) (€ 450): Heb jij jouw droomauto bij ons in de winkel gevonden? Dan wil je er liefst direct van gaan genieten. Wij begrijpen dat en hebben daarom meegedacht: uitstaande reparatie- of onderhoudswerkzaamheden worden uitgevoerd en vloeistoffen worden aangevuld of vervangen vóórdat wij de auto te koop aanbieden. De bedoeling is dat je nog dat extra keertje achteromkijkt wanneer je de auto hebt geparkeerd. Onze in- en exterieur experts zorgen dat uw auto er in showroomstaat bijstaat! Standaard werken wij daarom met een afleverpakket van € 450,- incl BTW. Wij doen dit, omdat wij waarde (werkzaamheden en garanties) toevoegen aan uw auto. En omdat wij graag eerlijk en transparant zakendoen. Wij verkopen uitsluitend dealer-kwaliteit auto’s, ingekocht bij de meest betrouwbare bronnen. Ook de aflevering dient naar onze mening van dat niveau te zijn. Voor uitsluitingen verwijzen wij u door naar onze algemene voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie; 1 maand (of 1500km) huisgarantie op draaiende delen van de motor en versnellingsbak, Poetsen en keramisch coaten (Gyeon CanCoat) 12 maanden of circa 20.000km beschermd tegen pekel, vogeluitwerpselen, hars, etc., Uitstaande reparatie- en onderhoudswerkzaamheden worden uitgevoerd, Vloeistoffen worden aangevuld of vervangen
  • Huisgarantie 6 maanden (€ 695): Met ons uitgebreide afleveringspakket met huisgarantie vragen wij 695,- euro incl. BTW. Deze garantie geldt voor 6 maanden of 7.500km. Daarbij voorzien wij de auto van een beschermende keramische coating (Gyeon One) die de auto gedurende 12 maanden of circa 20.000km beschermd tegen pekel, vogeluitwerpselen, hars, etc. Wij verkopen uitsluitend dealer-kwaliteit auto’s, ingekocht bij de meest betrouwbare bronnen. Ook de aflevering dient naar onze mening van dat niveau te zijn. Voor uitsluitingen verwijzen wij u door naar onze algemene voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie; 6 maanden (of 7.500km) huisgarantie op draaiende delen van de motor en versnellingsbak, bewegende delen van het onderstel, en bewegende delen van het ex- en interieur, Poetsen en keramisch coaten (Gyeon One) 12 maanden of circa 20.000km beschermd tegen pekel, vogeluitwerpselen, hars, etc., Uitstaande reparatie- en onderhoudswerkzaamheden worden uitgevoerd, Vloeistoffen worden aangevuld of vervangen


Aanvullende opties en accessoires

Comfort & Interieur
  • Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar

Exterieur
  • Achterruitverwarming

Overig
  • Chroom sierlijsten
  • Schakelpook leder
  • Vloermatten

Insurance

Car insurance from ANWB

Calculate your premium

License plate


Seller

Dealer
Drive Unique
Provider on AutoScout24 since 2021
Showroom

Closed

Opens at 10:30 Sat.


  1. VAT deductible
  2. Dealer price
{"sthp":"126","leasing":"false","seg":"compact","stmak":"Mazda","did":"37781310","stmil":"82562","gear":"M","stmod":"MX-5","cost":"11950","stmon":"6","styea":"2008","ken":"87-GZR-4","make":"46","ad":"dealer","vat":"0","art":"2","carby":"0","fr":"6","stccm":"1798","buyonline":"false","stkw":"93","zip":"NL3417 XM","model":"1842","equi":"5,10,125,121,1,13,2,32,34,17,44,12,3,43,26,114,47,15,6,120,49","mia":"true","miles":"5","img":"https://prod.pictures.autoscout24.net/listing-images/f471c729-ed17-47e1-b4c8-c7a773521899_0cfcc798-7257-4d89-a1bd-fcea33e6b569.jpg/720x540.webp","price":"3","rnd":"93","ECO":"NO","fuel":"B","kenteken":"true","acc":"U","hp":"6","type":"U","atsd":"","zip2":"3417 XM","articleType":"C","cockpit":"F"}